Menu
Cosul tau

Retelistica

Hot
Producător: Dab Cod Articol: 39563

garantie inclusa

ultimele 29 produse

Modul Tranceiver SFP LC Refurbished Agilestar AA1419013 850nm 550m mini-GBIC..
20,00lei
Hot
Producător: Dab Cod Articol: 39564

garantie inclusa

ultimele 33 produse

Modul Tranceiver SFP LC Refurbished Avaya Nortel AA1419013 850nm 550m mini-GBIC..
20,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39561

garantie inclusa

ultimele 15 produse

Modul Tranceiver SFP LC Refurbished Finisar FTLF8524P2BNV 4.25Gbps 850nm mini-GBIC..
30,00lei
Hot
Producător: Dab Cod Articol: 40000

garantie inclusa

ultimele 11 produse

Specificatii:Placa de retea refurbishedMarca BroadcomModel BCM95721A211Tehnologie Gigabit PCI ExpressViteze de transmisie 10/100/1000Descriere generalaPlaca Retea Refurbished Broadcom BCM95721A211 Gigabit PCI Express 10/100/1000 este o solutie excelenta pentru imbunatatirea performantei si vitezei r..
30,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 40001

garantie inclusa

ultimele 20 produse

Specificatii:Placa de retea remanufacturata de inalta calitateProdus de marca Allied Telesis, lider pe piata solutiilor de reteaModel: AT-2711FX/SCTehnologie FO (Fiber Optic) pentru transmisie rapida si stabilaConector SC pentru compatibilitate extinsaIdeala pentru retelele de mare vitezaDurabila si..
30,00lei
Producător: HP Cod Articol: 39997

garantie inclusa

ultimele 17 produse

Specificatii:Marca: HPModel: INTEL PRO 10/1000 Gigabit 728562-001 HSTNC-IN01Stare: RefurbishedTehnologie: Gigabit EthernetCompatibilitate: Compatibila cu majoritatea sistemelor de operarePerformanta: Viteze de pana la 1000 MbpsDescriere generalaPlaca Retea Refurbished HP INTEL PRO 10/1000 Gigabit 72..
50,00lei
Producător: INTEL Cod Articol: 39998

garantie inclusa

ultimele 13 produse

Specificatii:Placa Retea Refurbished INTEL E46981-003Tehnologia Gigabit PCI ExpressViteza de transfer de 10/100/1000Conexiune stabila si rapidaPerformanta ridicataCompatibila cu majoritatea sistemelorProiectata pentru utilizare durabilaProdus refurbished de calitate superioaraDescriere generalaDesco..
50,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39999

garantie inclusa

ultimele 13 produse

Specificatii:Refurbished, oferind performanta fiabilaMarca Anatel, recunoscuta pentru durabilitate si eficientaModel PPQ-WN7600R-MVA, potrivit pentru cele mai exigente cerinteViteza wireless de 300mbps, pentru un transfer rapid de dateInterfata PCI-E x1, asigurand o conectivitate imbunatatitaFara an..
40,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 555

garantie inclusa

ultimele 15 produse

Caracteristici si specificatii - 48 porturi Ethernet 10/100/1000- 4 porturi de conectare SFP- Arhitectura Layer 2 si Layer 3 Switching- Functii de securitate avansate- Disponibilitate si rezilienta ridicata- Functii de management complexe- Capacitate backplane de 32 Gbps- Suport pentru 4k, 1024 VLAN..
145,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 554

garantie inclusa

ultimele 11 produse

Caracteristici si specificatii - Porturi: 48 x 10/100 + 2 x GBIC- RAM: 64 MB - integrat- Metoda de autentificare: RADIUS, TACACS+- Dimensiunea tabelului de adrese MAC: 8000 de intrari- Constructie: originala- Tip carcasa: Desktop 1U- Protocol de management de la distanta: SNMP, RMON- Tip dispozitiv..
150,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 40409

garantie inclusa

ultimul produs

Specificatii:Centrala telefonica digitala de inalta performantaModel refurbuit Mediatrix LP24Compatibilitate SIP VoIP GatewayCalitate audio superioaraFunctionalitate superioara pentru apeluri VoIPDurabilitate si fiabilitate sporitaDescriere generalaCentrala telefonica digitala Refurbished Mediatrix ..
1.515,00lei
Producător: SIEMENS Cod Articol: 57254

garantie inclusa

ultimul produs

Caracteristici si specificatii - Produs refurbished cu grad de uzura mic- Stare buna, foarte putin folosit- Garantie de 12 luni- Marca de calitate: Siemens- Model: HICom 300E Descriere generala Centrala telefonica Refurbished Siemens HICom 300E este o centrala telefonica de inalta calitate, perfecta..
350,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39559

garantie inclusa

ultimul produs

Firewall Refurbished Cisco PIX 515E..
400,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39453

garantie inclusa

ultimul produs

Caracteristici si specificatii - Produs refurbished, in stare foarte buna, folosit foarte putin- Cod produs VS-S2T-10G, compatibil cu software 12.2(50)SY- Cinci porturi uplink: Doua porturi 10GBASE-X si trei porturi 1000BASE-X- Memorie DRAM de 2 GB, upgradeabila pana la 4 GB- Capacitate de comutare ..
890,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39452

garantie inclusa

ultimele Ultimele 2 produse

Caracteristici si specificatii - Tip de dispozitiv: Modul de expansiune - 48 de porturi- Tehnologie de conectivitate cu fir- Protocol de legatura de date: GigE- Suport Jumbo Frames, Link Aggregation Control Protocol (LACP)- RAM de 1 GB- Interfete: 48 x retea - SFP (mini-GBIC)- Consum de energie in f..
850,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39562

garantie inclusa

ultimele 8 produse

Modul Tranceiver SFP LC Refurbished Brocade 57-1000013-01 4.25Gbps 850nm mini-GBIC..
30,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39566

garantie inclusa

ultimele 6 produse

Modul Tranceiver SFP Refurbished Avaya Nortel AA1419049-E6 Compatible 1000BASE-LX SFP 1310nm 10Km mini-GBIC..
45,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39565

garantie inclusa

ultimul produs

Modul Tranceiver SFP UTP Refurbished Avaya Nortel AA1419043-E6 1000BASE-T SFP 100m RJ-45 mini-GBIC..
50,00lei
Producător: SONY Cod Articol: 40006

garantie inclusa

ultimele Ultimele 3 produse

Specificatii:Cod produs: 1-874-097-12, MSQ-301Dotat cu SDI-IN si SDI-OUTRezolutie de iesire: 1920x1080Conectivitate: PCI-E x1Produs refurbished de la SonyCompatibil cu majoritatea sistemelor de operareDesign compact si usorPerformanta inalta si fiabilitate imbunatatitaDescriere generalaAceasta Placa..
580,00lei
Producător: INTEL Cod Articol: 40003

garantie inclusa

ultimele Ultimele 2 produse

Specificatii:Intel PRO/1000 PT EXPI9300PTBLK Gigabit PCI ExpressViteza de conectare de 10/100/1000 MbpsPlaca de retea refurbishedCompatibila cu majoritatea sistemelor de operareTransfer de date rapid si eficientInstalare usoara si rapidaDesign compact si durabilDescriere generalaPlaca Retea Refurbis..
100,00lei
Producător: LENOVO Cod Articol: 40004

garantie inclusa

ultimele Ultimele 2 produse

Specificatii:Produs refurbished de inalta calitateProfil scazut pentru instalare usoara in orice sistemBrand de incredere: Lenovo IBMNumarul piesei: FRU03T8163Conexiune Gigabit pentru viteze superioare de transfer de datePCI Express pentru compatibilitate cu majoritatea sistemelor de calculSuporta v..
50,00lei
Producător: DAB Cod Articol: 40891

garantie inclusa

ultimele 4 produse

Placa de Retea WI-FI Refurbished D-LINK DWA-556, cu o frecvență de 2,4 GHz și o viteză de transfer de 300Mbps, reprezintă o soluție eficientă și fiabilă pentru conectivitatea wireless în cadrul configurațiilor de desktop. Această placă refurbished oferă o performanță remarcabilă și o gamă de funcții..
30,00lei
Producător: DAB Cod Articol: 40890

garantie inclusa

ultimele 6 produse

Placa de Retea WI-FI Refurbished TP-LINK TL-WDN4800 N900 Dual Band PCI-E x1, fără antene, este o soluție de conectivitate wireless avansată, oferind performanțe ridicate și flexibilitate într-un pachet compact. Această placă refurbished aduce tehnologia dual band și o gamă de funcții avansate pentru..
60,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39752

garantie inclusa

ultimele Ultimele 2 produse

Switch-ul Refurbished Cisco Catalist 4503-E este un switch 3-slot cu 2 sloturi pentru alimentare redundanta, permitandu-va sa adaugati 4 module de extensie, fiecare cu 8 porturi. Acest switch ofera control de trafic cu suport Layer 3 si are 2 sloturi de alimentare redundante. Cu acest produs veti pr..
965,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 28617

garantie inclusa

ultimele 5 produse

Caracteristici si specificatii - Are 24 de porturi RJ-45 cu viteza de 10/100 Mbps- Consuma 30W de putere- Are management SNMP v1, v2c, v3- Memorie buffer de 64 MB- Monitorizare RMON 1, 2- Dimensiuni: 445 x 44 x 236 mm- Respecta standardele IEEE 802.1d, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.1AB, IEEE 80..
170,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39750

garantie inclusa

ultimele 6 produse

Switch Refurbished Cisco Catalist WS-2960-48PST-S este ideal pentru orice tip de business. Acesta are 48 de porturi 10/100 si 4 porturi SFP care suporta Power over Ethernet (PoE). Suporta functii de securitate avansate, cum ar fi autentificarea 802.1x, asignarea dinamica a retelelor virtuale (VLAN) ..
285,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39560

garantie inclusa

ultimul produs

Switch Refurbished Cisco Catalist WS-3550-12G 2 x 10/100/1000 10 x GBIC..
200,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 28613

garantie inclusa

ultimul produs

Caracteristici si specificatii - Management de tip Switch Managed, Strat Switch L3- Accepta Quality of Service (QoS), suport pentru multicast si gestionare pe baza de web- 24 de porturi Ethernet Basic switching RJ-45, Gigabit Ethernet (10/100/1000)- Retea standard care include o gama larga de protoc..
290,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39748

garantie inclusa

ultimele 4 produse

Switchul Refurbished Cisco Catalist WS-C2960-48TC-S 48 x 10/100 Ports  2 x SFP SI Series este un switch cu 48 de porturi 10/100 Ethernet. Acesta poate furniza energie pentru pana la 48 de porturi simultan prin intermediul tehnologiei Cisco EnergyWise. Acesta are doi porturi SFP (Small Form-Fact..
275,00lei
Producător: CISCO Cod Articol: 39553

garantie inclusa

ultimul produs

Specificatii:Refurbished - garantam functionare perfecta si performanta de topCisco Catalist WS-C2960C-12PC-L - model de incredere si recunoscut pe piataPOE (Power Over Ethernet) - alimentare si transmitere date prin acelasi cablu12 x 10/100 - număr mare de porturi pentru conectare dispozitive4xSFP1..
475,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39556

garantie inclusa

ultimul produs

Switch Refurbished Fibra Optica IBM 2005-B16 Fibre Switch..
650,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39557

garantie inclusa

ultimul produs

Switch Refurbished Fibra Optica IBM 2498-B24/24E 8G..
650,00lei
Producător: HP Cod Articol: 39756

garantie inclusa

ultimul produs

Switch Refurbished HPE Office Connect 1420 JH016A 16x10/100/1000 este un switch profesional, refurbished, cu 16 porturi 10/100/1000, ce asigura performante ridicate si fiabilitate. Acesta are un design compact cu un aspect modern, ce poate fi usor integrat in mediul de lucru. De asemenea, acest swit..
495,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39555

garantie inclusa

ultimul produs

Switch Refurbished RS-232 Opengear IM4248-2-DAC-X0 48 x RS-232 RJ45 serial (Classic pinout)..
1.225,00lei
Producător: Dab Cod Articol: 39554

garantie inclusa

ultimul produs

Switch Refurbished SMC TigerStack III 10/100 6824M 24 X 10/100 SMC6824M..
300,00lei
Producător: D-Link Cod Articol: 28616

garantie inclusa

ultimul produs

Caracteristici si specificatii - 8 porturi de 10/100 Mb/s si 1 port de 10/100/1000 Mb/s- Functii de invatare si imbatranire automata a adreselor MAC- Protocoale de rutare CSMA/CD, TCP/IP- Standard 802.3- Rata de transfer de 3600 Mb/s- Tabela de adrese MAC de 8k- Functii LED pentru Link/Act, Power, 1..
135,00lei
Producător: DAB Cod Articol: 39591

garantie inclusa

ultimele 10 produse

UPS-ul Refurbished Eaton Protection Station 500, conform standardului DIN66943 și cu acumulator nou, reprezintă o soluție avansată pentru asigurarea continuității alimentării în medii comerciale și rezidențiale. Cu o construcție robustă și tehnologie de ultimă generație, acesta oferă o protecție efi..
175,00lei
Producător: TP-LINK Cod Articol: 29368

garantie inclusa

ultimele Ultimele 3 produse

Caracteristici si Specificatii:Numar de Porturi: Switch-ul dispune de 8 porturi cu viteze de 10/100/1000 Mbps, oferind o conectivitate rapida si fiabila pentru dispozitivele dvs. de retea.Viteze Gigabit: Cu porturile Gigabit, acest switch permite transferuri de date la viteze de pana la 1000 Mbps, i..
120,00lei
Afişare 1 - 38 din 38 (1 pagini)