Contact: 0256401066 sau 0726177542

Angajari

Cautam coleg la departamentul vânzări pentru promovarea, vânzarea și consilierea tehnicã privind produsele din oferta magazinului, identificarea nevoii clientului și alegerea soluției optime care sã rãspundã nevoilor clientului.

Responsabilitati:

  • Prezentarea produselor comercializate de firma.
  • Interactiune directa cu clientii (atât în magazin cât și telefonic ), comunicarea informațiilor catre clienti.
  • Administrarea magazinului on line.
  • Promovarea on line a produselor comercializate de firma.
  • Preluarea cererilor de oferte de la clienți (telefonic sau prin e-mail)  și intocmirea ofertelor.
  • Descrierea produsele din punct de vedere tehnic și alegerea împreună cu clientul a variantei optime.
  • ntocmirea documentele fiscale aferente livrarilor din stoc.

Cerinte:

  • Bune cunostinte de operare PC.
  • Persoana organizata, receptiva, implicata si cu atentie distributiva.
  • Experienta in comercializarea de produse din domeniul IT (ideal, dar nu obligatoriu).

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut, dinamic și motivant.
  • Oportunităţi de dezvoltare a carierei.
  • Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă).
  • Transport asigurat, laptop, telefon.

Te asteptam in echipa noastra! Trimite-ne CV-ul tau.